X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

ÇALIŞKAN MAKİNA | Nilfisk Bayi

Birlikte daha temiz eğitim alanları oluşturalım.

Zemin temizlik makinesi ile tüm sert zeminlerinizi hızlı bir şekilde tek adımda temizleyin. Sınıflar, atölyeler, kütüphaneler, oditoryumlar, mutfaklar ve spor tesisleri dahil olmak üzere her türlü eğitim tesisinin hızlı bir şekilde daha temiz olmasını sağlar.

Ürün kataloglarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir broşürü veya kataloğa ihtiyacınız varsa lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin.

Burada temizlik endüstrisinde neler olup bittiğine dair önemli bilgiler ve çözümleriniz için en güncel bilgileri bulacaksınız.

Vakum makinesi ile temizlik için en iyi uygulamalar

Vakum makinesi ile temizlik güvenli ve sağlıklı ortamlar oluştururken, profesyonellerin en iyi uygulamalarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Sıcak sulu yüksek basınçlı yıkama makineleri için en iyi uygulamalar

Mümkün olan en etkili temizliği elde etmek için kritik adımları öğrenin. Temizlik çalışmanız boyunca mikropları nasıl profesyonel olarak azaltabileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Güvenli buharlı temizlik için en iyi uygulamalar

Buharlı temizlik makinesi ile en iyi temizlik sonuçlarını elde etmek için en iyi ipuçlarına ve önerilere ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Temizlik hedeflerinize ulaşmak için buharın nasıl güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Co-Bot zemin temizlik kılavuzu

Otonom çözümler sizin için uygun mu? Yeni e-Kitabımızda, otonom çözümlerin temizlik ekibinizin diğer önemli temizlik görevlerine odaklanmasını sağlamak için nasıl zaman kazandırabileceği anlatılmaktadır.

KILAVUZU İNDİR
Yeni trendler e-Kitabımızı okuyun

Temizlikte Sağlık ve Güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojiler ile ilgili en yeni uzman görüşlerine ve bilgilerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yeni Trendler e-Kitabımızda daha fazla bilgi edinin.

E KİTABI İNDİR
İŞ ANLAYIŞI & DEĞERLER

HAKKIMIZDA

Ürün gruplarımız arasında zemin temizlik makineleri, vakum makineleri, basınçlı yıkama makineleri, halı yıkama makineleri, süpürücüler, buhar makineleri, cila makineleri yer almaktadır.


Otel, eğitim, sağlık, yapı & inşaat, gıda endüstrisi, imalat ve depolama dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda güvenle kullanabiliceğiniz NILFISK temizlik makineleri, yedek parçaları ve aksesuarlarını tedarik ediyoruz.

100

ÜZERİNDE MUTLU MÜŞTERİ

Öncelikle işletmenizde fizibilite yapıp gerekli bilgileri edindikten sonra ihtiyacınıza en uygun temizlik makinesini belirliyoruz. Temizlik makinesi yatırımınızdan en iyi verimi almanızı amaçlıyoruz.

alt

Dünyanın lider üreticileri arasında yer alan danimarkalı üretici NILFISK temizlik makinelerinin PREMIUM bayisi olarak uluslararası standartlarda ürün tedariği sağlıyoruz. Makinelerinizin sahada çalışırken de kalitesini sürdürebilmesi için yedek parça bulunurluğuna büyük önem veriyoruz.

Yenilikçi çözümlerimiz ile uzun vadede maliyetlerinizi düşürün. NILFISK temizlik makineleri sahip olduğu teknolojiler sayesinde kaynak kullanımızın azalmasını sağlar. Çalışan güvenliği üst düzeyde tutulan makinelerimiz gerekli sertifikasyonlara sahiptir.

NILFISK ürün gruplarının ihtiyaca uygun kompakt çözümlerini uzun vadeli kullanım süreleriyle müşterilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

İNCELEİNCELEİNCELE
alt

Dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden Nilfisk; 110 yıldan fazla bir sürede edindiği tecrübeyle, üst seviye kaliteye sahip dayanıklı ve yenilikçi ve tasarruflu ürünler sunuyor.

alt

Müşteri beklentilerini karşılayacak profesyonel temizlik ekipmanlarının tasarımı ve üretimine odaklanan Viper'ın dayanıklı, kullanımı ve bakımı kolay ürün yelpazesini keşfedin.

ORJİNAL YEDEK PARÇA VE AKSESUAR


UZMAN TEKNİK SERVİS HIZLI TESLİMAT ÜCRETSİZ TESLİMAT


Bizimle iletişime geçip işletmeniz için görüş veya teklif alabilirsiniz. Sizleri iş ortağımız olarak görüyor uzun vadede çözüm sağlamak için destek olmayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimizin karşılaştığı zorluklara karşı temizlik işlerini nasıl etkili ve hızlı yapabilecekleri konusunda görüşlerimizi paylaşıyoruz.

Çalışkan Makina-Nilfisk
Çalışkan Makina-Nilfisk
Çalışkan Makina-Nilfisk

DEĞERLERİMİZ

KALİTE & DOĞRU ÜRÜN

01
DEĞER ZİNCİRİ
01

DEĞER ZİNCİRİ

Çalışkan Makina olarak güçlü, verimli temizlik çözümlerimizle günlük temizlik süreçlerinizi daha iyi ve daha keyifli hale getirmek istiyoruz.

02
İŞLETMELERE ÖZEL ÇÖZÜM
02

İŞLETMELERE ÖZEL ÇÖZÜM

Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, size uygun zemin temizlik çözümünü sunuyoruz.

03
SÜREKLİ MEMNUNİYET
03

SÜREKLİ MEMNUNİYET

Üstün sonuçlar sunan sınıfının en iyi temizlik makinelerini sunuyoruz.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

Kampanyalar, ürünler, ekipmanlar, kataloglar ve en önemlisi sunduğumuz fırsatlarla ilk siz tanışın.